Hakkımızda

15 Yıldır  Alsancak'ta  Lazer Epilasyon ve Dermatoloji  hizmeti veren Özel MediDerm Polikliniğinde öncelikli amacımız tüm üyelerimizin sağlıklı koşullarda ve en hızlı sonucu almasıdır. Polikliniğimizde Dermatoloji Uzmanı ve tüm Doktorlarımız tam gün çalışırlar.

Lazer Epilasyon son derece ciddiye alınması gereken tecrübe gerektiren medikal bir uygulamadır.ve Herkesin gerçekten lazer epilasyonda tedavi edilme olasılığının olup olmadığını hızlı bir şekilde öğrenmelerinin çok yararlı olacağını düşünüyoruz.Bu nedenle 18 yaşını dolduran ve Lazer Epilasyona başlamayı düşünen tüm üyelerimizin MediDerm 80 Saniye Testi'ni gelmeden önce mutlaka uygulamalarını istiyoruz.

 MediDerm 80 Saniye Testi'ni www.izmirdermatoloji.com sitemizden hemen şimdi yapabilirsiniz.

Polikliniğimizde üyelerimize lazer epilasyon sonrası ticari kozmetik krem satışı yapılmamaktadır. Bu tür yaklaşımların çoğunluğunun gereksiz olduğunu düşünmekteyiz.Bu nedenle Lazer Epilasyon Sonrası gerçekten tıbbi ihtiyaç olduğu taktirde sadece medikal ilaç yada güneş koruyucu reçetesi yazılmaktadır.

Polikliniğimizde yeni başlıyan üyelerimize Tüm Vucut Kampanyası yada diğer bitene kadar adı altında uygulamalarımız yoktur.Yeni gelen üyelerimize herzaman koltuk altı yada özel bölge gibi küçük bölgelerle başlamalarını ve sonuç aldıkça diğer alanlara geçmelerini önermekteyiz.